Blog > Komentarze do wpisu
Ulubieni...

Wpadłam na Targi Książki do Krakowa. Rodzina dała mi trzy godziny wolnego, więc zwiedzałam dość intensywnie. Na pierwszy ogień poszedł 'Pluk z wieżyczki" plus nowy Ryms, bo na tym mi najbardziej zależało. Kupiłam jeszcze trochę Zakamarków i kilka nowości u Dwóch Sióstr. Upolowałam też książkę, na którą czyhałam od roku ("Jadą, jadą misie" - wydawnictwo Muchomor). Wszystkie moje łupy prezentuję na załączonych fotkach.

Po dwóch latach intensywnej grzebaniny na rynku książki dzięcięcej, znam  już trochę swoje preferencje (piszę o swoich, bo Młody ma kompletnie inne, niestety) . Mogę wymienić kilka rzeczy, których jestem najbardziej pewna:

* ulubione wydawnictwo: Hokus-Pokus (za książki i "dzielność"); na targach bardzo spodobało mi się wydawnictwo EneDueRabe

* ulubiony ilustrator (polski, współczesny): Elżbieta Wasiuczyńska, Paweł Pawlak oraz Ewa Kozyra-Pawlak (kupię wszystko w ciemno - kiedyś kupiłam podręczniki szkolne do drugiej klasy, choć dziecko miało trzy lata)

* niezwykła książka (ostatnio przeczytana): "Sekretne życie Krasnali w Wielkich Kapeluszach" - autorzy Wojciech Widłak, Paweł Pawlak.

Pluk.Mamutek.O zimie.Jadą, jadą misie.Piaskowy Wilk.Dwie Siostry.


poniedziałek, 27 października 2008, mala_forma

Polecane wpisy

Komentarze
2008/11/02 12:21:55
Było i mnie pojechać do Krakowa po drugą część "Piaskowego Wilka" bo z księgarń gdańskich błyskawicznie ją wywiało...i teraz chodzę i szukam. Dodam, że Empiku nawet o niej nie słyszeli. W komputerze też, rzecz jasna, nie mają.
-
2008/11/02 17:25:51
Coś mi się zdaje, że już jest w Empiku internetowym... :-)